Senior kontrolór

Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Lesná 880/1, Holíč
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
960 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva školenie výstupnej kontroly v súlade s požiadavkami zákazníka
• vykonáva overenie efektivity školenia výstupnej kontroly
• vykonáva náhodnú kontrolu dielov vo výrobe
• vykonáva náhodnú kontrolu uvoľnenia 1.kusa vo výrobe
• vykonáva školenie operátorov, majstrov, pracovníkov výstupnej kontroly v prípade zákazníckych reklamácií a sťažností- koná v súlade s pokynmi inžiniera kvality
• v prípade potreby zabezpečuje vstupnú, priebežnú a výstupnú kontrolu kvality materiálu a výrobkov
• upozorňuje inžiniera kvality, svojho nadriadeného a príslušného majstra a jednotlivých pracovníkov- operátorov na zistené nedostatky v kvalite vstupných materiálov a podáva informácie svojmu nadriadenému
• upozorňuje inžiniera kvality, svojho nadriadeného a príslušného majstra a jednotlivých pracovníkov- operátorov na zistené nedostatky v kvalite vyprodukovaných výrobkov a podáva informácie svojmu nadriadenému
• pravidelne vykonáva audity výrobku (podľa VDA 6.5) a vývozu, riadne sleduje plnenie plánu produktových auditov

- motivujúce pracovné prostredie s jasnými štruktúrami
- flexibilný pracovný čas
- sociálny program pre zamestnancov
- obed v hodnote 0,45€

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Po podrobnom preskúmaní životopisov, budú kontaktovaný len kandidáti, ktorí sa hodia najviac na dané pracovné miesto. Ak nebudete vybraný, Vaše údaje budú v zmysle platnej legislatívy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

• cieľavedomosť
• rozhodnosť
• vytrvalosť
• proaktívny prístup
• precíznosť
• dôslednosť
• samostatnosť
• spoľahlivosť

Spoločnosť Eissmann Automotive Slovensko bola založená v roku 2000 ako 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Eissmann GmbH so sídlom v Bad Urach, Nemecko
Sídlime v meste Holíč a naším výrobným programom je produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Sortiment výroby:
- stredové konzoly
- palubové dosky
- lakťové opierky
- výplne dverí
Našimi zákazníkmi sú spoločnosti z Nemecka, Francúzska, Rakúska, ako aj výrobné závody v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4016324  Megjelentetés dátuma: 5.1.2021  Alapbér (bruttó): 960 EUR/mesiac