Vedúci technického oddelenia

Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 2500€ podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Školenie (tréning) pracovníkov na všetkých výrobných operáciách
Vedenie plánu zácviku pracovníkov technického oddelenia
Sledovanie a zaznamenávanie výkonnosti pracovníkov technického oddelenia
Školenie zaobchádzania a údržba výrobných zariadení na projekte
Kontrola čistoty strojných zariadení a prípravkov
Kontrola dodržiavania disciplíny, ustrojenosti a bezpečnosti
Školenie a kontrola dodržiavanie pracovných a technologických postupov
Školenie a kontrola správneho vypisovania dokumentácie: UPK, vykonávanie údržby strojov
Vykonávanie námatkových inventúr
Nápomocný pri aktivitách (testy, optimalizácie) vykonávaných inými oddeleniami Sledovanie efektivity linky a zisťovanie potenciálov výrobnej linky
Zástup majstra počas neprítomnosti

Práca v stabilnej medzinárovnej spoločnosti,
- Motivujúce finančné ohodnotenie,
- Bohatý sociálny program,
- Vzdelávanie prostredníctvom rôznych školení,
- Príjemné a moderné pracovné prostredie,
- Pružný pracovný čas.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Praktická znalosť programovacieho jazyka Robotov ABB – RAPID a nastavovania trajektórii robotov
Praktická znalosť programovania robotov FANUC a nastavovania trajektórii robotov
Praktická znalosť programovania riadiacich systémov SIEMENS v prostredí STEP 7, WinCC a TIAportál
Všeobecná znalosť štruktúry programov v riadiacich systémoch a schopnosť vyhľadávať príčiny zastavenia vykonávania programu
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu, najmä elektrické, pneumatické a hydraulické schémy

Spoločnosť Eissmann Automotive Slovensko bola založená v roku 2000 ako 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Eissmann GmbH so sídlom v Bad Urach, Nemecko
Sídlime v meste Holíč a naším výrobným programom je produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Sortiment výroby:
- stredové konzoly
- palubové dosky
- lakťové opierky
- výplne dverí
Našimi zákazníkmi sú spoločnosti z Nemecka, Francúzska, Rakúska, ako aj výrobné závody v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3782189  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2500€ podľa skúseností