Asistentka predaja v optike - Bratislava, Lamač

eiffel optic, a. s. Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac650€ v čistom + prémie + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme asistentku predaja pre našu predajňu Bratislava - Tesco Lamač, s aktívnym prístupom k zákazníkovi. Náplňou práce je predaj okuliarov.
Neskúsených v optike zaučíme.
Dobré platové podmienky – 650€ v čistom + prémie + stravné lístky
Nástup IHNEĎ!
Svoj životopis s AKTUÁLNOU fotografiou posielajte na: [email protected]
V prípade, že Vás vyberieme pre osobný pohovor, budeme Vás o tom informovať e-mailom.

skúsenosti s obsluhou zákazníkov, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, manuálna zručnosť, chuť vzdelávať sa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme EIFFEL OPTIC - multibrandová spoločnosť zaoberajúca se všestrannou starostlivosťou o zrak zákazníkov už od roku 1991. V Českej a Slovenskej republike máme sieť viac ako 50 predajní.
Dlhodobo sme odborníci v odbore očnej optiky, preto môžeme našim zákazníkom ponúknuť nejlepšiu starostlivosť a vysokú kvalitu tovaru a poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3202928  Megjelentetés dátuma: 2.7.2020  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac