Merací technik

Ehlebracht Slowakei s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacprípadne dohodou, v závislosti od praxe a skúsenosti uchádzača+ bonus za dochádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• meranie na 3D stroji
• tvorba programov na meranie
• vykonávanie vzorkovaní produktov, vrátane riadenia s tým súvisiacej dokumentácie a záznamov
• kalibrovanie kontrolných prípravkov, kalibrov
• správa výkresovej dokumentácie a dokumentácie z procesu vzorkovania
• úzka spolupráca s oddelením projektu, výroby a technickým oddelením
• výkon merania produktov zo sériovej výroby, nakupovaných dielov v rámci vstupnej kontroly na 3D stroji

Ak vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite vašu žiadosť spolu so životopisom emailom na kontaktnú adresu.
Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú našim požiadavkám.
Materiály neoslovených uchádzačov budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske (spracovanie plastov - výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
PC DMIS CAD++ - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

merací technik

Počet rokov praxe

2

• dobré logické a technické myslenie
• znalosť čítania technickej dokumentácie
• práca s MS Excel, Word, Outlook na pokročilej úrovni
• zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť
• znalosť AJ výhodou

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa lisovaním technických plastových výliskov, montážou pre bielu techniku a automobilový priemysel, výrobou a kompletážou produktov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3993248  Megjelentetés dátuma: 16.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac