Zoraďovač strojov na vstrekovanie plastov

Ehlebracht Slowakei s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 2, Michalovce, okres Michalovce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Presadzovať a kontrolovať dodržiavanie požiadaviek na kvalitu vo výrobe.
• Zabezpečovať plnenie výkonových noriem.
• Usmerňovať a motivovať pracovníkov na zmene.
• Koordinovať všetky činnosti vo výrobe a zabezpečovanie efektívneho nasadenia strojov na základe plánu výroby.
• Optimalizovať a efektívne organizovať výmeny foriem.
• Vykonávať plánované a neplánované zoraďovanie strojov.
• Je zodpovedný za optimalizáciu kvality a výrobných procesov.
• Spolurozhoduje so zmenovým technikom o zastavení/stopnutí určitého výrobného procesu.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite vašu žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku e-mailom s označením pozície "Zoraďovač" na kontaktnú adresu. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické vzdelanie podmienkou
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
- bežný užívateľ PC

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa lisovaním technických plastových výliskov, montážou pre bielu techniku a automobilový priemysel, výrobou a kompletážou produktov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3193710  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou