Vedúci účtovnej kancelárie s cudzím jazykom (angličtina alebo nemčina)

EHATAX s.r.o.

Kopčianska, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacUvedená základná mzda sa týka menej skúseného uchádzača. V prípade kandidáta s predchádzajúcou aktívnou praxou v danej oblasti bude základná zložka mzdy vyššia a bude sa odvíjať od jeho odborných a jazykových znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už sa roky venuješ samostatnému vedeniu účtovníctva a stále Ťa ešte baví ? Si zároveň doma v daňovej oblasti priamo súvisiacej so spracovávaním účtovnej agendy ?
Študuješ a/ alebo používaš aj v praxi zároveň nemčinu alebo angličtinu a chcel by si cudzie jazyky naďalej aktívne využívať pri práci ? Ak si odpovedal trikrát áno, si u nás na správnej adrese. Pôsobíme v oblasti outsourcingu účtovníctva, spracovania miezd a daňového poradenstva pre zahraničných klientov a hľadáme do tímu nového kolegu s možnosťou pracovať aj na skrátený úväzok a po zaškolení čiastočne aj na home office.

Pracovné prostredie u nás je dynamické, sprevádzame klientov od založenia až po ich likvidáciu, pričom naši typickí klienti sú menší podnikatelia a rodinné firmy pôsobiace v medzinárodnom prostredí v najrôznejších oblastiach od IT služieb cez výrobné podniky až po online predaj tovaru. S ich podnikateľskou činnosťou častokrát súvisí aj registrácia pre DPH, DPPO alebo DZČ v zahraničí. S prevažnou väčšinou klientov komunikujeme v nemeckom alebo v anglickom jazyku.

Na svoje si u nás prídeš, ak si samostatný účtovník s dobrými organizačnými schopnosťami a máš záujem o vedenie tímu šikovných a stabilných účtovníkov a mzdárov. Na vyriešenie komplexnejších otázok Ti bude k dispozícií interný daňový poradca.

V Ehatax-e nájdeš pružné a otvorené pracovné prostredie. Staviame na vzájomnej dôvere a zodpovednom prístupe, s ktorými ruka v ruke rastie aj flexibilita. Dokážeš si sám organizovať svoju prácu tak, aby Ti čo najviac vyhovovala.

Ak si teda otvorený ďalšiemu rozvoju, nechceš sa špecializovať len na jednu oblasť a rád pracuješ v modernom prostredí, tak neváhaj a príď sa nám osobne predstaviť do našich čerstvo zrekonštruovaných priestorov v budove Vienna Gate v Bratislave.

- 13-ty plat
- flexibilný pracovný čas
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- priestor na sebarealizáciu
- firemné výlety

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie pozostáva z jedného kola (pohovoru).
Vaše ponuky s profesným životopisom zasielajte na našu e-mailovú adresu. Vybratých kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- proaktívny prístup,
- dobré komunikačné zručnosti,
- organizačné schopnosti,
- predchádzajúca aktívna prax v oblasti účtovníctva,
- flexibilita
- znalosť daňového legislatívneho prostredia
- znalosť ekonomického softvéru Pohoda výhodou

EHATAX je spoločnosť pôsobiaca v oblasti účtovníctva, daňového poradenstva a spracovania miezd. Počas svojej takmer 20 ročnej histórie sa zameriava prevažne na nemecky a anglicky hovoriacu medzinárodnú klientelu. Aj vďaka svojim partnerským kanceláriám v okolitých krajinách (Česko, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Slovinsko, Španielsko) poskytuje klientom služby na vysokej medzinárodnej úrovni.

Viac o EHATAX-e sa môžete dozvedieť aj na našej webovej stránke www.ehatax.com.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3330785  Megjelentetés dátuma: 10.8.2023  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac