Kontrolórka kvality - Objektová vedúca

EFPROS services s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 350 EUR/mesiacFixná + Variabilná zložka + Bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia upratovania a čistiacich prác
Koordinácia upratovania a čistiacich prác
Kontrola upratovania a čistiacich prác
- bližšia špecifikácia na www.efpros.sk v časti služby
Koordinácia a kontrola pracovníkov
Plánovanie, príprava, evidencia a kontrola prác
Fotodokumentácia a následná systematická archivácia priebežnej ako aj odvedenej práce jednotlivých pracovníkov
Príprava vyhodnotenia a vyúčtovania odvedených/ neodvedených prác
Technické zabezpečenie a logistika pre pravidelné a mimoriadne práce
Materiálové zabezpečenie strojového parku
Materiálové a logistické zabezpečenie skladu
Komunikácia s klientmi
Bezprostredná komunikácia a spolupráca s kolegami spoločnosti

Služobný telefón, Služobné auto k dispozícii podľa potreby, ostatné dohodou

Prosím kontaktujte nás výlučne písomnou formou ( NIE TELEFONICKY ) na e-mailovú adresu [email protected] a doložte prosím životopis, list s prehľadom praxe je vítaný

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Flexibilita
Reprezentatívne a slušné vystupovanie v spisovnej ústnej a písomnej forme
Ochota pracovať a spolupracovať
Situačná adaptabilita
Organizačné schopnosti
Tímová spolupráca v dynamickom kolektíve
Proaktivita
Dochvíľnosť
Zodpovednosť
Lojalita
Vecný a funkčný prístup
Technické myslenie
Počítačové znalosti, digitálna komunikácia
Odolnosť voči stresu
Vytrvalosť

Spoločnosť EFPROS je v súčasnosti radená medzi popredných poskytovateľov v oblasti služieb pre bytové domy, individuálnych klientov ako aj pre oblasť správy majetku a nehnuteľností.

Na základe týchto skutočností a referencií je štandard a kvalita značky EFPROS ® opakovane vyberaná klientmi z Bratislavského kraja na dlhodobú spoluprácu.

Ponuka služieb predstavuje komplexné riešenia upratovania a čistenia nehnuteľností, zimnej údržby, údržby zelene parkovej aj okrasnej, recepčnej a informačnej služby, starostlivosti o poriadok a čistý vzhľad nehnuteľností a ich okolia.

Podrobnejšie info: www.efpros.sk
ID: 4072678  Megjelentetés dátuma: 8.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac