Riaditeľ predaja

EFIN, spol. s r.o.

na základe zvereného regiónu v rámci SR, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1250 - 2500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa a tvorba vernostného programu Sphere pre firemnú klientelu (www.sphere.sk)
• akvizícia nových a starostlivosť o existujúcich klientov
• budovanie a vedenie obchodného tímu
• riešenie nových obchodných a marketingových stratégií

Ponúkame:
• istotu a zázemie silnej a stabilnej spoločnosti – 22 rokov na trhu
• zaškolenie a systém ďalšieho vzdelávania
• základnú odmenu + provízie z predaja + cieľové prémie
• mobilný telefón, notebook
• prácu na plný úväzok

Pokiaľ Vás uvedená pozícia zaujala, zašlite nám Váš životopis + fotografiu na uvedenú e-mailovú adresu. Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na www.sphere.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Marketing

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadujeme
• obchodné skúsenosti, minimálne 5 rokov praxe
• skúsenosti s vedením obchodného tímu
• preukázateľné obchodné výsledky
• užívateľskú znalosť práce na PC
• samostatnosť, zodpovednosť, cieľavedomosť, lojalitu
• reprezentatívne vystupovanie
• ochotu učiť sa novým veciam
• ochotu cestovať

Spoločnosť EFIN je lídrom v oblasti vernostných programov na Slovensku. Partnerom v našej sieti prinášame nové obchodné príležitosti a komunikačné kanály, pre zamestnávateľov ponúkame zaujímavý a efektívny benefit pre ich zamestnancov a obchodných partnerov. Základným pilierom nášho úspechu je hlavne budovanie a udržiavanie kvalitnej siete nákupných možností pre držiteľov kariet.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2798881  Megjelentetés dátuma: 5.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1250 - 2500 Eur