Samostatný účtovník

Effix s. r. o.

Miesto práce
Miletičova 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacod 1 100 EUR v závislosti od skúseností a dĺžky úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou Vašej práce bude:
- Spracovanie účtovníctva pre externých klientov a priebežné poradenstvo
- Spracovanie účtovných závierok a daňových priznaní
- DPH, DPPO, zrážkové dane, štatistika, prípadne Intrastat
- Pravidelná komunikácia s klientmi
- Spolupráca s ostatnými členmi tímu

K zamestnancom pristupujeme individuálne.
Motivujeme finančne na základe dosiahnutých zamestnanca.
Ponúkame skutočne flexibilný pracovný čas.
Nezasahujeme do súkromia zamestnancov.
Priebežné školenia a ďalšie vzdelávanie sú bežnou súčasťou našej práce.
Upevňujeme kolektív pravidelne/ nepravidelnými mimopracovnými aktivitami.

Jedná sa o pozíciu pre účtovníka so skúsenosťami. Nejde o výmenu zamestnanca, ale o zväčšenie nášho tímu, keďže o klientov núdzu nemáme.

Od uchádzača vyžadujeme teoretickú aj praktickú znalosť slovenského účtovníctva a daní. Vlastná skúsenosť so samostatným spracovaním závierok a DPPO je nevyhnutná.

Predchádzajúca práca v účtovníckej / poradenskej firme je veľkou výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia / účtovníctvo a dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Ponúkame miesto rozumnému kolegovi/ kolegyni s nohami na zemi, ktorý má záujem nie len o prácu samotnú, ale aj o kolegov a prostredie v ktorom pracuje.

Sme poradenská spoločnosť EFFIX. Od roka 2009 sa venujeme ekonomickému poradenstvu a spracovaniu účtovníctva a daní externou formou.
Bavia nás neobvyklé formy podnikania, cezhraničné spolupráce, radíme firmám na pravidelnej báze, pomáhame im vysporiadať sa s neustálymi zmenami v zákonoch. Pre zahraničných klientov zabezpečujeme kompletnú účtovnú, daňovú a ekonomickú podporu na Slovensku. Pomáhame viacerým slovenským firmám, ktoré sa rozhodli rozšíriť podnikanie do zahraničia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3760952  Megjelentetés dátuma: 25.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 400 EUR/mesiacod 1 100 EUR v závislosti od skúseností a dĺžky úväzku