Senior account manager

Effectix.com, s. r. o.

Miesto práce
Jakubovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.11.2020
1 500 - 2 200 EUR/mesiacTyp pracovného pomeru: Práca na plný úväzok Dĺžka pracovného pomeru: Na dobu neurčitú Typ zmluvného vzťahu: práca na živnostenský list / IČO Plat: od 1 500 do 2 200 € / mesiac na živnosť podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Account manager pre Kľúčového Google Partnera

Čo hľadáme
Do nášho tímu v Bratislave hľadáme Senior Account managera, ktorý má rád výzvy, užíva si pracovnú i ľudskú rôznorodosť a nebojí sa príležitostnej práce pod tlakom.

Hľadáme kolegu, ktorý bude s prehľadom a bez konfliktu zvládať premenlivé situácie, ktoré práca v tíme na klientoch prináša. Vyžadujeme záujem sa neustále učiť niečo nové, zdokonaľovať sa a robiť svoju prácu dobre. Pri výbere vhodného Accounta budeme preferovať pozitívne charakterové vlastnosti a zručnosti, napr. zodpovednosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, umenie vyjednávať a podobne.

Ponúkame možnosť vybudovať si úspešnú kariéru v jednej z najlepších agentúr v CEE regióne a aktívne sa podieľať na jej medzinárodnom raste. Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie.

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní, na druhú stranu si držíme zdravú mieru neformality a rodinného prostredia, ktorú nám pomáha udržiavať ako v kancelárii v Starom meste, tak aj na firemných eventoch.

Môžeš u nás rátať s podporou ostatných kolegov, školeniami v Googli, možnosťou zúčastniť sa rôznych seminárov, workshopov a eventov. Budeš v centre diania digitálneho marketingu v CEE regióne. Sme Kľúčový Google Partner a tomu zodpovedá aj naša komunikácia s klientmi, ktorá sa často odohráva na úrovni TOP manažmentu a Boardu.

Čo bude tvojou náplňou práce?
Celková starostlivosť o existujúcich klientov
Budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s klientmi
Identifikácia nových potrieb klientov a aktívna komunikácia
Zaistenie plynulosti odovzdania informácií medzi klientom a tímom
Koordinácia práce v tíme
Čo od teba očakávame?
Férovosť
Schopnosť pracovať v tíme
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Komunikačné schopnosti
Orientáciu v digitálnom marketingu
Znalosť anglického jazyka výhodou

Čo ti ponúkame?
Výborné platové ohodnotenie (fix + provízie)
Kanceláriu v Starom meste na Jakubovom námestí
Google workshopy
Možnosť aktívne sa podieľať na rozvoji firmy
Medzinárodné stáže v partnerských agentúrach
Možnosť kariérneho rastu na úroveň managementu
Benefity
bonusy / prémie, provízie z predaja, mobilný telefón, flexibilná pracovná doba, vzdelávacie kurzy, školenia, občerstvenie na pracovisku, príspevok na vzdelanie, odmeňovanie za aktivity naviac na základe nášho bodovacieho systému, zdravotné voľno / sickdays, možnosť občasného home-office, firemné akcie, možnosť si nadpracovať hodiny, možnosť dlhšieho neplateného voľna, zahraničné pracovné cesty, vlastná organizácia náplne práce, dog-friendly office, children-friendly office, možnosť študijného voľna, účasť na zahraničných konferenciách, individuálny rozpočet na osobnostný rast, vyhradený čas na inovácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Facebook Business Manager - Základy
Google Ads - Základy
Google Data Studio - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

marketing, projektové riadenie, account manager

Počet rokov praxe

3

Mušíš byť samostatný, projektovo zdatný, systematický a zbehlý v online marketingu. Vedieť, čo ja PNO, CTA či RTB.

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, ktorá chce byť lídrom na trhu. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme.

Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Sme Google Partner a pratíme medzi top agentúry na Slovensku a v Českej republike. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a IAB Slovakia.

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím 100 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov vo vyše 20 krajinách. Našou misiou je, aby sme pomáhali klientom rásť. Zakladáme si na férovej partnerskej spolupráci. Učíme sa, aby sme posúvali hranice.
ID: 3967941  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac