Asistent riaditeľa - Front office manažér

Effectivity s.r.o.

Miesto práce
Laurinská 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.2.2022
1 000 - 1 400 EUR/mesiacodmeny - bonusy v závislosti od podávaného výkonu až do výšky troch platov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečiť plynulý chod recepcie
- vedenie pokladne
- komunikácia s dodávateľmi, úradmi
- evidencia faktúr
- spracovanie pošty
- spracovanie dochádzky
- zakladanie dokumentov
- riešenie operatívnych úloh pre CEO a Managing Directora

po skúšobnej dobe 20 (resp. 25 dní) dovolenky, 5 dní sick days, spoznávacie teambuildingy, angličtina, školenia na soft skills, inšpiratívne prostredie v "Office roka 2020"

Jedinečná príležitosť stať sa zamestnancom skupiny International Effectivity Group, spoločností EFFE Bratislava, EFFE Praha a Relations Consulting. Interné pozície sa otvárajú veľmi výnimočne, keďže fluktuácia je u nás minimálna. Ak hľadáš stabilnú prácu v nádhernom prostredí s kreatívnymi kolegami a náročným, ale férovým šéfom - táto pozícia je pre teba dream job. Hľadáme kolegyňu, ktorá dokáže pracovať aj pod tlakom a v kreatívnom prostredí, hlavne má schopnosť dokončiť zadané úlohy, byť dôsledná, proaktívna, asertívna, kreatívna a popri tom dokáže aj šíriť dobrú náladu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nie je podmienkou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- lojálnosť
- príjemné reprezentatívne vystupovanie
- tímovosť
- odolnosť voči stresu
- diskrétnosť / práca s dôvernými informáciami
- schopnosť nájsť riešenie
- automatizovať procesy, ktoré sa opakujú

Agentúra sídli v Paláci Motešických, v srdci starého mesta. Je držiteľom prestížnej ceny "Office roka 2020". Zakladateľ a CEO Daniel Abrahám bol nominovaný na "EY Podnikateľ roka 2020" a firmy, ktoré vedie patria ku špičke v kreatívnom priemysle a segmente loyalty promotion nielen na Slovensku a Českej republike ale aj s medzinárodným presahom. EFFE patrí k obchodne najúspešnejším spoločnostiam na Slovensku a aktuálne deliveruje medzinárodne viac ako 50% svojich výkonov, čím si zabezpečuje stabilnú a zdravú finančnú pozíciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3333379  Megjelentetés dátuma: 7.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac