Back office assistent

AUTO-Prestige - Effective CarService s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš vynikajúci timemanagement? Slovo multitasking ti je blízke? Máš rád priateľských ľudí? Tak poď k nám!
Do nášho dynamického tímu hľadáme pozitívnu, zodpovednú a spoľahlivú kolegyňu, ktorej pracovnou náplňou bude:

poskytovanie asistenčných prác a administratívnej podpory riaditeľa spoločnosti
plnenie ďalších administratívno-organizačných úloh podľa pokynov nadriadeného
podľa potreby zabezpečuje zápisy zo zasadnutí a porád
zodpovednosť za evidenciu internej a externej korešpondencie
sekretárske práce, podpora a udržiavanie chodu kancelárie
aktívna komunikácia a podpora ostatných oddelení firmy
komunikácia s klientami, riešenie rezervácií
nahrávanie zmlúv do systému
denný a mesačný reporting prenájmov
komunikácia s leasingovými spoločnosťami
komunikácia s úradmi

- mladý kolektív
- stabilná spoločnosť

Vážení uchádzači, vážime si Váš prejavený záujem a čas, ktorý ste tejto pracovnej ponuke venovali. Ďakujeme
Vám za zaslanie Vašich životopisov. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých skúsenosti a
kompetencie spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

• príjemné vystupovanie
• zodpovednosť a spoľahlivosť,
• ekonomické vzdelanie výhodou,
• pracovné skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

AUTO Prestige ponúka flexibilný spôsob zabezpečenia all-inclusive prenájmu exkluzívnych automobilov a pôžitok z pohodlnej jazdy. Sme slovenská spoločnosť so slovenským zastúpením, ktorej tím ľudí tvoria špecialisti na prenájom luxusných vozidiel na celom území SR a EÚ.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3422163  Megjelentetés dátuma: 13.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac