Práca v Nemecku - Obkladač/dláždič, mesačný čistý príjem od 2350 €. Ubytovanie zdarma, cesta preplatená alebo zabezpečená, turnusy dohodou

Dubai Industry, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obkladanie keramickými obkladmi
- príprava podkladu, rezanie, lepenie
- práca na pracovnú zmluvu
- miesto výkonu práce je v oblasti Stuttgart

- dlhodobá pracovná ponuka na pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie zdarma
- možnosť dohodnúť si turnusy, ktoré Vám viac vyhovujú
- príspevok na dopravu
- preplácané diéty v plnej výške 45€/deň
- v mieste výkonu práce je pre Vás k dispozícii slovenská koordinátorka
- možnosť pracovať nadčasy a slušne si privyrobiť
- neplatíte žiadne poplatky za sprostredkovanie, registráciu alebo pod.

Prosíme kandidátov, aby nám spolu so životopisom zaslali aj aktuálnu fotografiu. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nemecká spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v stavebníctve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- min prax 2 roky ako obkladač
- preukázateľné referencie
- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, je potrebné sa dohovoriť ohľadom vykonávanej práce, čiže aj nejaké odbornejšie výrazy

Aktivity spoločnosti Dubai Industry s.r.o. sú zamerané na trhy západnej a severnej Európy. Spoločnosť s viac ako 10 ročnou históriou dodáva momentálne svojim partnerom viac ako 100 pozícií rôznych technických zameraní v oblasti energetiky a stavebnej výroby. Sme progresívna spoločnosť ktorej cieľom je kvalita a zvyšovanie pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3466640  Megjelentetés dátuma: 2.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2500€