Opravár - údržbár LKW a stavebných strojov, mzda od 22€/hod., Nemecko, SZČO

Dubai Industry, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
22€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S nástupom možným ihneď prijmeme údržbárov LKW a stavebných strojov s praxou
- spravovanie a údržba kamiónov,
- nastavovanie hydrauliky,
- montážne práce.

Lokalita: Lipsko
Práca je vhodná pre jednotlivcov aj pre partiu.

Veľmi dobré platové ohodnotenie.
Práca na turnusy podľa dohody.
Sprostredkovanie práce bez poplatkov.
Podpora koordinátorom počas celej doby vyslania.
Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou na pracovnom trhu.
Platba načas.
Možnosť zálohovej faktúry.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Overený klient s dlhodobou tradíciou na nemeckom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Aktivity spoločnosti Dubai Industry s.r.o. sú zamerané na trhy západnej a severnej Európy. Spoločnosť s viac ako 10 ročnou históriou dodáva momentálne svojim partnerom viac ako 100 pozícií rôznych technických zameraní v oblasti energetiky a stavebnej výroby. Sme progresívna spoločnosť ktorej cieľom je kvalita a zvyšovanie pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3388221  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 22€