Hľadá sa skladník do logistického skladu v Lozorne! Pracuj pre nás - všetko ťa naučíme.

EF Logistic Services s.r.o.

Miesto práce
P3 Logistic Parks: P3 Bratislava D2, Lozorno
Termín nástupu
máj 2019 (dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
od 850€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zber a spracovanie objednávok
- spracovávanie odchádzajúcich objednávok v rôznych systémoch
- balenie náhradných dielov
- kontrola a skladovanie náhradných dielov
- práca s bremenami
- naskladňovanie a vyskladňovanie

- stravné lístky v hodnote 4€ (100% hradí zamestnávateľ)
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- 13. plat
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok zamestnávateľa do DDS
- zabezpečenie zdravotnej starostlivosti v súkromnej poliklinike
- zamestnávateľ poskytuje a plne hradí skupinové životné a úrazové poistenie
- firemné akcie (teambuildingy, večierky, family day...)
- množstvo ďalších výhod (darčekové poukážky, zamestnanecký prenájom vozidla...)

Ďakujeme všetkým ktorí prejavili záujem, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota a chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- dochvíľnosť

Spoločnosť EF Logistic Services s.r.o. je spoločnosťou patriacou do skupiny Emil Frey Group, pôsobiacou v oblasti automotive. Spoločnosť na Slovensku zastrešuje nákup a predaj náhradných dielov na vozidlá Peugeot, Citroen a DS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3644790  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 850€ + odmeny