Junior Koordinátor

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700,- brutto + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje naplnenie objednávok od klientov na dočasné pridelenie
zamestnancov podľa definovaných požiadaviek
• Denne komunikuje so zástupcami klientov
• Denne komunikuje s pridelenými zamestnanci, má prehľad o ich dochádzke,
vie kedy je kto na dovolenke alebo je práce neschopný
• Každý deň hľadá možnosti pre oslovenie nových zamestnancov pre klienta,
aktívne zabezpečuje ľuďom prácu
• Všetko starostlivo zaznamenáva do informačného systému, pracuje s dátami
a ukazovateľmi o priebežnom výsledku regiónu
• Pripravuje pracovné zmluvy, zabezpečuje vstupné školenia i výpovede
• Komunikuje s dodávateľmi, zabezpečuje OOPP, vstupné lekárske prehliadky a
ubytovanie pre zamestnancov

• Neobmedzený priestor pre sebarealizáciu
• Zázemie personálnej agentúry s 14-ročnou tradíciou
• Referenčný automobil, telefón, notebook
• Odmena za úsilie
• Možnosť organizovať si čas
• Zaškolenie a podporu po celú dobu pracovného pomeru

Informácie o výberovom konaní

Odpovedáme len vybratým uchádzačom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Edymax

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť
- komunikatívnosť
- flexibilita

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3443379  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700,- brutto + variabilná zložka mzdy