Interný logistický pracovník/skladník - Wilhemsdorf, Nemecko

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
11€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o skladové hospodárstvo ,ukladanie paliet pomocou paletového vozíka VZV
- práca aj so scannerom, vytváranie paletových listov s označením dielcov na palete a počtom kusov
- kontrola tovaru na palete, kontrola správnosti etikiet.
- pohybuje sa v priebehu dňa medzi rôznymi skladmi podľa potreby
- pohybuje sa medzi jednotlivými prevádzkami autom a rozváža tovar podľa potreby zákazníka

- možnosť záloh už po 10 odpracovaných zmenách
- príspevok na ubytovanie
- preplácame náklady na cestu do Nemecka
- istotu dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexnú starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Volajte ZDARMA: 0800 600 200
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- preukaz VZV podmienka
- nemecký jazyk – A2
- fyzickú zdatnosť a manuálnu zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- ochotu flexibilne reagovať a prispôsobovať sa kolektívu
- schopnosť zvládať stres

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3357754  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 11€/hod.