Operátor výroby v Nitre

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,05€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v 3 zmennej prevádzke
- obsluha vstrekovacích strojov a montážnych zariadení
- kontrola kvality výrobkov,
- prax výhodou

- príplatky podľa Zákonníka práce
- možnosť ubytovania zdarma alebo príspevok na vlastné bývanie vo výške 150€
- dochádzková prémia
- strava zabezpečená
- istota dlhodobého zamestnania u jedného z popredných výrobcov interiérových dizajnových častí automobilov
- starostlivosť koordinátora

EDYMAX Benefits – jedinečný benefitný program:
- SIM karta od mobilného operátora – nekonečné volanie a sms do všetkých sietí a dáta v objeme 1000MB. -
- prvé 3 mesiace za 6,50EUR, od 4. mesiaca ZADARMO
- zvýhodnené úrazové poistenie od 2,80EUR/mesiac
- peniaze navyše! (za aktívny nábor – „priveď svojho známeho“)
- možnosť kariérneho rastu
- odmena za prácu každý týždeň! (možnosť týždenných záloh)
- zákaznícke centrum
- prekvapenie!

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

tel.: +421 907 993 507
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- bezchybný zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- flexibilita

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3334235  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,05€/hod