Office Manager- s administratívnou podporou pre našich kolegov. Ste orientovaný pre prácu s ľuďmi ? Baví Vás komunikovať s kandidátmi ?

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte v sebe empatiu, chuť vytvárať pozitívnu atmosféru na pracovisku? Ste orientovaný na prácu s ľuďmi? Viete myšlienky zrealizovať do úspešného záveru? Ste odhodlaný podieľať sa na projekte, ktorý bude napredovať k zlepšeniu pracovného prostredia?

Čo očakávame od OFFICE managera ?
• Zabezpečenie administratívnej agendy sekretariátu officu,
• Spracovanie korešpondencie, sledovanie elektronickej schránky,
• Príprava reportov na spoločné stretnutia ,ktorého budete súčasťou
•Pravidelné reporty štatistických údajov a prehľadov pre spoločné ciele,
• Podieľať sa na úlohách, ktoré súvisia s internou kultúrou spoločnosti,
•Práca s informačným systémom spoločnosti,
•Interpersonálna komunikácia v spoločnosti ,
•Administratívna podpora pre mzdy a pracovno-právnu dokumentáciu,

Ako vystupuje OFFICE managera ?
• Príjemne vystupuje, je empatická a komunikatívna,
• Pristupuje k ľudom prostredníctvom prirodzenej autority
• Dokáže počúvať a realizovať dobré nápady
• Zabezpečuje koordináciu všetkých činnosti spojené s pracovnými povinnosťami
• Zameraná na detaily svojich činnosti, úzku spoluprácu s internými a externými klientmi,
• Je motivovaná pozitívnymi výsledkami na zverených úlohách
• Posúva dôležité informácie na vedenie spoločnosti
• Je časovo a priestorovo flexibilná
• Je vnútorne motivovaná, cieľavedomá a vyrovnaná
• Aktívny vodič, otvorená cestovaniu

Čo získa kandidát od spoločnosti ?

• Veľký priestor pre sebarealizáciu
• Zázemie personálnej agentúry s 13-ročnou tradíciou
• telefón, notebook
• Odmenu za výkon
• Možnosť flexibilne si organizovať čas

Informácie o výberovom konaní

PODMIENKA
- skúsenosť v oblasti mzdovej agendy
- skúsenosť s koordinovaním malého tímu
- Osoba prvého kontaktu spojené s náborovaním kandidátov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia: 13 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre vyše 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre našich 7 000 pridelených zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecne vzdelanie, Skúsenosť s ľuďmi

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert

- vedieť organizovať svoj čas a čas kolegov
- pracovať v rušnom a dynamickom prostredí
- sebareflexia / zdravý rešpekt /
- emaptickú osobnosť
- časovo neobmedzený
- kordinácia na projekte s pozitývnym výsledkom

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3229360  Megjelentetés dátuma: 14.11.2017