Máš rád ping - pong? U nás si ho môžeš zahrať aj v práci. (Manipulant v sklade – Senec)

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a kontrola tovaru do skladu, naskladňovanie tovaru
- pickovanie (vychystávanie), balenie a expedícia tovaru
- práca so skenerom
- práca na 2 smeny
- doprava zabezpečená prostredníctvom MHD alebo firemným autobusom zo Senca

- práca v modernom pracovnom prostredí logistického centra a výbornom pracovnom kolektíve
- možnosť práce pre páry
- možnosť osobného rastu, kariérneho postupu a vzdelávania
- motivujúce finančné ohodnotenie závislé od Vášho výkonu
- preplácané nadčasy, príplatky za odpracované sviatky a nedele
- stravné lístky v hodnote 4€
- zvýhodnené nákupy pre zamestnancov
- pingpongový stôl na pracovisku :)

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

tel.: + 421 915 886 923
e-mail:[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na obdobnej pozícii v logistických skladoch - výhodou
- čistý register trestov
- dobrý zdravotný stav

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2736849  Megjelentetés dátuma: 26.9.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4€/hod.