Operátor zváracieho robota v Námestove. Bonus 100€!

Edymax Personal Management a.s.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ASAP
4,22 EUR/hod.Mzda od 4,22€/hod. brutto + príplatky podľa ZP + výkonnostná prémia 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na TPP v trozmennej prevádzke.
Nastavovanie, ošetrovanie a údržba zváracích zariadení (základné nastavovanie, ošetrovanie a diagnostikovanie poruchy zváracieho zariadenia)
Základné technické operácie pri spojovaní, obrábaní a spracovaní kovových i nekovových materiálov
Prevážanie a prenášanie materiálu ručne alebo prostredníctvom prostriedkov na manipuláciu
Obsluha zariadení na rôzne druhy zvárania (obsluha zváracích zariadení na zváranie kovov a plastov)
Dodržiavanie bezpečnosti práce, správne používanie pracovných pomôcok
Orientácia v normách a v technických podkladoch na zváranie
Kontrola dodržiavania technológií a postupov zvárania kovov
Úprava a zostavovania častí zvarencov, ich spájanie stehovaním a príprava na zváranie (príprava pracoviska na zváranie podľa stanoveného postupu zvárania a technickej dokumentácie)
Bodové zváranie robotizovanými prostriedkami
Základy ručných opráv zvarov vykonaných robotom (vyváranie, naváranie)

Mzda od 4,22€/hod. brutto + príplatky podľa ZP
+ výkonnostná prémia 30%
+ teplá strava v závodnej jedálni.

BONUS 50€ vám vyplatíme po 1. odpracovanom mesiaci a 50€ po 2. odpracovanom mesiaci.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

požadujeme spoľahlivosť, zodpovednosť, zváračský preukaz + skúsenosti so zváraním.

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3846926  Megjelentetés dátuma: 19.2.2020  Alapbér (bruttó): 4,22 EUR/hod.