Operations director facility&cleaning

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.04.2019
1500,- EUR - základ + 1500,-EUR - variabilná zložka mzdy + ročná výkonostná odmena zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte v živote výzvy ? My hľadáme niekoho, kto je samostatný a nebojí sa tvrdej práce a je zodpovedný za svoje výsledky. Poďte s nami do toho a sami sa rozhodnite, kde sú Vaše limity !

Ako pracuje Operations director facility&cleaning?

• Riadi chod divízie Facility & Cleaning, obchod a nábor
• Zodpovedá za realizačné strategické operatívne fungovanie divízie
• Zodpovedá za výkonnosť riadenia zamestnancov
• Zodpovedá za dosahovanie výsledkov divízie a včasné plnenie cieľov
• Zodpovedá za rozvoj portfólia poskytovaných služieb, jeho predaj a realizáciu na trhu
• Riadi a je profesionálnou oporou zamestnancov
• Zodpovedá za všetky projekty divízie a ich realizáciu
• Zodpovedá za aktuálne obchodné vzťahy a ich ďalší rozvoj pre nový bussines
• Riadi obchodné aktivity, výkon regiónu, nábor a výber zamestnancov
• Zodpovedá za dosahovanie ekonomických výsledkov

Čo ovláda Operations director facility&cleaning ?

• Príjemne vystupuje, je empatický a komunikatívny
• Ovláda základné programy balíčka MS Office na užívateľskej úrovni
• Dokáže zachovať chladnú hlavu i v konfliktnej situácií
• Zodpovedný, komunikatívny , orientovaný na cieľ
• Časovo a priestorovo flexibilný
• Proaktívny
• Vnútorne motivovaný, cieľavedomý a vyrovnaný
• Aktívny vodič– ročne nad 20 000 Km
• Anglický jazyk výhodou

Čo získa od spoločnosti Operations director facility&cleaning ?

• Veľký priestor pre sebarealizáciu
• Zázemie spoločnosti s 15-ročnou tradíciou
• Referenčný automobil, telefón, notebook
• Motivujúci plat
• Odmena za výkon
• Zaškolenie a podpora po celú dobu pracovného pomeru

Príďte nás presvedčiť o tom, že chceme práve Vás!

V prípade záujmu pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať telefonicky budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

EDYMAX Facility Management

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• analytické a systematické myslenie
• asertivita
• sebaovládanie a sebaistota
• riadiace schopnosti
• komunikatívnosť
• manažérske schopnosti
• orientácia na cieľ
• proaktivita
• obchodná zručnosť
• prax 2 roky z prostredia správy budou
spoločnosti výhodou

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3616987  Megjelentetés dátuma: 8.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500,- EUR - základ + 1500,-EUR - variabilná zložka mzdy + ročná výkonostná odmena zo zisku