Koordinátor pre okolie mesta Suhl, Nemecko -Nemecká pracovná zmluva

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Suhl, Nemecko
Termín nástupu
01.10.2018
2020,- EUR brutto + 600,- EUR príspevok na bývanie; po skúšobnej dobe možnosť navýšenia o 200,- EUR ; + 200,- EUR po ďalších 6 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Denne komunikuje so zástupcami klientov
• Denne komunikuje s pridelenými zamestnanci, má prehľad o ich dochádzke,
vie kedy je kto na dovolenke alebo je práce neschopný
• Každý deň hľadá možnosti pre oslovenie nových zamestnancov pre klienta,
aktívne zabezpečuje ľuďom prácu
• Všetko starostlivo zaznamenáva do informačného systému, pracuje s dátami
a ukazovateľmi o priebežnom výsledku regiónu
• Pripravuje pracovné zmluvy, zabezpečuje vstupné školenia i výpovede
• Komunikuje s dodávateľmi, zabezpečuje OOPP, vstupné lekárske prehliadky a
ubytovanie pre zamestnancov
• Zodpovedá za realizáciu ubytovania (pravidelný kontakt s majiteľmi
ubytovacích zariadení, sleduje ekonomickosť ubytovania, kontroluje
ubytovacie zariadenia, monitoring cien ubytovania;
• Poskytuje podporu zamestnancom v prípade núdzových situácií pokiaľ
neovládajú jazyk, nepoznajú región.

Čo získa od spoločnosti KOORDINÁTOR?

• Ste skúsený koordinátor/koordinátorka? Budujte si u nás svoju kariéru a a
naučte sa u nás viesť tím koordinátorov, ktorým odovzdáte svoje praktické
skúsenosti.
• Budete v centre diania na pracovnom trhu v Nemecku
• Veľký priestor pre sebarealizáciu
• Zázemie personálnej agentúry s 13-ročnou tradíciou
• Služobný automobil, telefón, notebook
• Odmenu za výkon
• Možnosť flexibilne si organizovať čas
• Veľký priestor pre kariérny rast
• Ubytovanie hradené zamestnávateľom
• Zaškolenie a podpora po celú dobu pracovného pomeru
• Práca v zahraničí - Nemecko

Informácie o výberovom konaní

PODMIENKA
- ovládať Nemecký jazyk
- skúsenosť s vedením motorového vozidla VP B

V prípade záujmu pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať telefonicky budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Edymax Deutschland GmbH

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť na pozícii Koordinátor výhodou
- vedieť organizovať svoj čas a čas kolegov
- pracovať v rušnom a dynamickom prostredí
- sebareflexia / zdravý rešpekt /
- emaptická osobnosť
- časovo flexibilný
- koordinácia na projekte s pozitývnym výsledkom
- orientovaný na cieľ a výsledok
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- schopnosť tímovej práce
- schopnosť viesť ľudí

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3488442  Megjelentetés dátuma: 10.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2020,- EUR brutto + 600,- EUR príspevok na bývanie; po skúšobnej dobe možnosť navýšenia o 200,- EUR ; + 200,- EUR po ďalších 6 mesiacoch