Operátor výroby - Plzeň

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 75 - 105 Kč/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a montáž LED TV
- kontrola, balenie, skrutkovanie
- práca v stoji pri výrobnej linke s elektickým skrutkovačom - fyzicky nenáročná práca
- práca v takte - tempe

- hodinová mzda s ubytovaním Edymax 75 – 92 Kč/hod. v čistom
- hodinová mzda s ubytovaním na priváte 92 – 105 Kč/hod. v čistom
- ubytovanie ZDARMA aj pre páry
- príplatky za nadčasy 18,27 Kč/hod. brutto
- príplatky za nočné zmeny 16,10 Kč/hod. brutto
- dochádzkový bonus 2300 Kč/ brutto mesiac

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Volajte ZDARMA:
Zákaznícky servis: 0800 600 200
email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

ubytovanie zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálnu zručnosť
- bezchybný zdravotný stav
- úspešné absolvovanie školenia a testov

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3213014  Megjelentetés dátuma: 12.10.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 75 - 105 Kč/hod.