Testovací Technik – interné testovanie produkovaných dielov, výrobkov a zostáv - Top nemecká spoločnosť - Nemčina nutná

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Laichingen, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ / DOHODOU
14,9 - 16 EUR/hod.✅ 14,90 €/hod. Brutto ✅ Po odpracovaní 3 mesiacov: 16 €/hod. Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zostavovanie testovaných kompenentov, dohľad na priebehom testov výrobkov z priamej produkcie + dlhodobé testy produktov a zariadení
• Zodpovedné dodržiavanie postupov, od jednoduchých po najzložitejšie testy produktov, pre všetky produkty spoločnosti Gardena – nový sortiment, aktuálny sortiment
• Výsledkové analýzy, precízna dokumentácia výsledkov testov, odporúčania zmien, úprav a vylepšení produktov

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ PRÍSPEVOK na UBYTOVANIE = 300 € / mesiac
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o nemecké rodinné prídavky na deti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Práca pre najväčšieho svetového výrobcu motorových zariadení pre lesníctvo a záhradníctvo, kosačiek na trávu a záhradných traktorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie – strojárstvo, opravy strojov a zariadení, mechanik opráv

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Viacročná skúsenosť na podobnej pozícii, prípadne na pozícii kvality, test. laboratórium, konštrukci

Počet rokov praxe

2

• Analytické zručnosti, schopnosť metodického a logického uvažovania, technická zručnosť
• Pripravenosť na riešenie technických výziev a zadaní, záujem o prácu so záhradnou technikou a vodnými zostavami pre záhrady
• Ovládanie MS office na profi úrovni (Word, Excel, Power point)
• Anglický + Nemecký jazyk na úrovni dennej komunikácie

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4022372  Megjelentetés dátuma: 18.1.2021  Alapbér (bruttó): 14,9 EUR/hod.