Obsluha VZV - Nemecko

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Ulm, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
12 - 13,81 EUR/hod.12,00 €/hod. brutto; po odpracovaní 6 týždňov: 12,21 €/hod. brutto; po odpracovaní 3 mesiacov: 12,74 €/hod. brutto; po odpracovaní 5 mesiacov: 13,81 €/hod. brutto; + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Preprava tovaru vysokozdvižným, nízkozdvižným vozíkom a „Retrákom“
• Nakladanie a vykladanie nákladných automobilov a kontajnerov (i ručne)
• Zdvíhanie a prenos až 40 kg vecí
• Práce podľa pokynov majstra – nie je to len práca s vozíkom
• Všeobecné pomocné práce
Je potrebné mať prax na vysokozdvižnom vozíku, taktiež preukaz (musí byť platný)

-príspevok na ubytovanie a dopravu
-starostlivosť koordinátora
-možnosť záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

GARDENA sa vyvinula, od svojho založenia v roku 1961, iba za niekoľko desiatkov rokov na svetoznámeho výrobcu inteligentných výrobkov a systémov pre zavlažovanie záhrad a ich údržbu. Od marca 2007 je spoločnosť súčasťou švédskej Husqvarna Group - najväčšieho svetového výrobcu motorových zariadení pre lesníctvo a záhradníctvo, medzi iným motorových píl, krovinorezov, kosačiek na trávu a záhradných traktorov. Koncern má silné medzinárodné zameranie s výrobnými závodmi v Európe, Amerike a Ázii, ako aj predajné aktivity vo väčšine krajín po celom svete. Závod, v ktorom budú pracovať naši zamestnanci, sa nachádza v spolkovej krajine Baden-Württemberg, v meste Ulm, priemyselnej časti Donautal.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Manuálna zručnosť
Zodpovedný prístup k práci
Čistý register trestov

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3884903  Megjelentetés dátuma: 13.5.2020  Alapbér (bruttó): 12 EUR/hod.