Animátor, práca s deťmi

EDUPLEX občianske združenie

Miesto práce
Bory Mall, Lamač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
priemerná mzda 4,- Eur/1 hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mesto povolaní je projekt, kde deti základných škôl hrou orientujeme vo svete firiem, povolaní a stredných škôl.
Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, príjemného a veselého človeka, ktorý má rád prácu s deťmi.
Pracovná náplň :
- práca so skupinami detí
- individuálna práca s deťmi
- administratívne práce
- vedenie narodeninových osláv pre deti
- komunikácia s verejnosťou a rodičmi
- objednávanie skupín

Práca v mladom, dynamickom kolektíve, flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

precíznosť, zodpovednosť, trpezlivosť

Občianske združenie EDUPLEX, vzniklo v roku 2011 v Bratislave s pôsobnosťou na celom území Slovenska. Naším poslaním je neformálnymi metódami rozvíjať jednotlivcov aj skupiny a odovzdávať im informácie v oblasti karierového poradenstva a orientácie vo svete povolaní. Túto oblasť zastrešujeme rôznymi verejnoprospešnými aktivitami zameranými na rozvoj vedomostí, zručností a schopností detí základných škôl od 6 do 15 rokov. Aktivity sa snažíme rozvíjať prostredníctvom organizovania jednodňových akcií, denných, týždenných táborov, eventov, workshopov s témou povolaní a najmä na mieru vypracovaným programom ,, Čím chceš byť? ,, ktorý prebieha v Detskom meste povolaní MOJEMESTE.
ID: 3553472  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: priemerná mzda 4,- Eur/1 hodina