Sales and Marketing Manager

Edukka s.r.o.

Miesto práce
Cukrová 14, Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Nadpriemerný pre študenta VŠ !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny, komunikatívny, máš obchodnícky talent a baví ťa Sales a Marketing ?

Sme zabehnutá študentská agentúra v Bratislave a hľadáme študenta/študentku univerzity, na pozíciu Sales and Marketing manager.

Náplň práce:
• Kontakt s klientmi a našimi partnermi zo Slovenska, Dánska, UK a Švédska.
• Organizovanie študentských výstav a mítingov.
• Social Media Marketing, Copywriting, Emailmarketing.
• Príprava marketingových materiálov.
• Administratívna činnosť /Excell, Word,PPT, Google docs/.

• Dlhodobá práca počas celého roka – nad štandartný študentský príjem!
• Vieme Ti časovo vyhovieť počas skúškového obdobia!
• Sme otvorení Tvojim nápadom a dostaneš priestor realizovať ich v praxi.

Informácie o výberovom konaní

www.scandinavianstudy.com/sk

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Sales, HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovednú, samostatnú a extrovertnú osobnosť s citom pre detail, schopnú zvládať prácu orientovanú na výsledok.

Sme zabehnutá študentská agentúra a ak hľadáš dobrú prácu napr. počas štúdia, daj nám o sebe vedieť! /stačí zaujímavé CV+motivačný list /, na [email protected]

Viac info o nás: www.scandinavianstudy.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2555341  Megjelentetés dátuma: 4.8.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nadpriemerný pre študenta VŠ !