Lektor anglického jazyka, lektor nemeckého jazyka

EDUCENTA, s.r.o.

Miesto práce
Adámiho 3, 841 05 Karlova Ves, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
September 2020
Mzdové podmienky (brutto)
12 - 15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jazyková škola Educenta hľadá lektorov anglického a nemeckého jazyka na výučbu individuálných, skupinových a firemných kurzov.

Flexibilná pracovná doba
Dynamicky mladý kolektív
Oceňujeme kreativitu
Priateľská atmosféra

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s výučbou jazykov. Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť a flexibilita.

Súkromné Vzdelávacie centrum EDUCENTA vzniklo v roku 2002. Odvtedy sa úspešne venujeme jazykovému vzdelávaniu pre všetky vekové kategórie (deti, teenegerov aj dospelých). V našich kurzoch, ktoré sú vedené kvalifikovanými lektormi, sa snažíme vytvoriť priateľskú atmosféru, pretože vieme, že pohoda je jedna z najdôležitejších vecí pri každej činnosti. Naše kurzy anglického jazyka sú akreditované Ministerstvom školstva SR.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3486601  Megjelentetés dátuma: 7.8.2020  Alapbér (bruttó): 12 EUR/hod.