Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Kuchár EDO-KIN, OC Bory mall

EDO KIN group,s.r.o.

Miesto práce
EDO-KIN OC Bory Mall, Lamač
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiac+ odmeny z tržieb každý mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitajte v EDO-KIN - reštaurácii, kde Vám na tanieri ponúkame chute celej rozmanitej Ázie. Aktuálne hľadáme posilu do nášho tímu - KUCHÁRA do našej prevádzky v OC Bory mall.

Náplňou Vašej práce by bolo okrem reprezentácie značky EDO-KIN aj nasledovné:
- Zaistenie efektívneho priebehu všetkých operácií spojených s výrobou sushi a teplej kuchyne v súlade s internými štandardami a postupmi
- Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických a kvalitatívnych štandardov

- Odmeny z tržieb každý mesiac
- Možnosť postupu na vedúcu pozíciu v rastúcej sieti reštaurácií
- Zabezpečenie stravovania počas smeny
- Mimo pracovnej smeny zľavy na akékoľvek jedlá z jedálneho lístka vo všetkých našich reštauráciách
- Pravidelné spoločné akcie pre všetkých zamestnancov
- Zaškolenie v oblasti ázijskej gastronómie a produktového portfólia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi medzi sebou privítame človeka, ktorý:
- Má blízky vzťah k ľuďom a gastronómii
- Má platný zdravotný preukaz
- Má príjemné vystupovanie
- Vykonáva prácu s dobrým pocitom
- Je ambiciózny a rád by sa stal vedúcim nových prevádzok, ktoré budeme v najbližších mesiacoch otvárať

Sme mladá rozrastajúca sa spoločnosť v oblasti gastro segmentu pôsobíme od roku 2012.... Ázia nás baví...

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3927421  Megjelentetés dátuma: 16.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac