Inžinier kvality

EDM, s.r.o.

Miesto práce
Oravské Veselé
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie ,koordinácia a zabezpečovanie činností spojených s QMS a EMS
• Príprava QMS a EMS dokumentácie a ich úprava
• Vykonávanie výstupnej kontroly
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti v otázkach riadenia kvality
• Výkon interných, dodávateľských a zákazníckych auditov
• Vyhodnocovanie externých a interných auditov
• Vyhodnocovanie reklamácií
• Riadenie metrológie ( definovanie potrebných meradiel, nákup, identifikácia, riadenie kalibrácií)
• Oboznamovanie a vyškolenie zamestnancov spoločnosti s požiadavkami na QMS a EMS

Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
Pestrý sociálny program
Príspevok zamestnávateľa na DDS
Koncoročný bonus
Ročné prehodnocovanie miezd
Pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky v oblasti kvality

Čítanie technickej dokumentácie, znalosť noriem ISO 9001 a ISO 14001, ISO 45001, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

EDM, s.r.o. je slovenská, dynamicky rastúca a rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu dielov, kovoobrábanie a montáž elektrických a mechanických zariadení pre významných zákazníkov v polygrafickom a farmaceutickom priemysle.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3553664  Megjelentetés dátuma: 7.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac