Hľadáme Manažéra logistiky

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacod 2500€ v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou bude:
- plánovanie budúcich kapacít, rozvoj KPI
- zodpovednosť za všetky logistické aktivity v spoločnosti
- vedenie oddelenia logistiky, plánovania, nákupu, expedície a skladového hospodárstva
- zabezpečenie hladkého logistického toku od nákupu materiálu až po vývoz produktu
- zásobovanie výroby správnym tovarom
- zlepšovanie systému manipulácie s tovarom, aby sa zabezpečil minimálny počet úprav zásob
- spolupráca s oddelením kvality, APQP a výrobou
- komunikácia s materskou spoločnosťou, príprava a prezentácia KPI dát na mesačných prehľadoch
- zodpovednosť za zastupovanie Manažéra výrobných operácii za výrobnú oblasť v prípade jeho neprítomnosti

- budú upresnené na pohovore

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš životopis v ANGLICKOM jazyku.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky stanovené klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je zahraničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

- výborná znalosť logistických procesov – plánovanie, nákup, expedícia, skladové hospodárstvo
- minimálne 7 rokov skúseností v oblasti logistiky a minimálne 5 rokov na riadiacej pozícii v oblasti logistiky
- znalosť noriem ISO 9001, ISO/TS 16949
- skúsenosť s výrobným riadiacim systémom - výhodou D365
- schopnosť cielene vyjednávať, výborné komunikačné zručnosti
- prax v riadení zamestnancov vo výrobnej spoločnosti
- Microsoft Office, prioritne Excel
- Anglický jazyk - plynule

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4215562  Megjelentetés dátuma: 4.1.2022  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac