Senior Frontend Developer pre e-shop

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
2 000 EUR/mesiac(finálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Ťa láka práca v menšom teame profesionálov, kde Tvoje názory a nápady budú vždy vypočuté, chceš sa podielať na rozhodovaní pri tvorbe čo najviac "user friendly" e-commerce riešenia, si na správnom mieste!

Vyvíjaj rôzne zlepšenia a ovplyvňuj svojim "know-how" development proces, či už z pohodlia domova, alebo z office priestorov v Bratislave - Starom Meste.

Svoje UX/UI nápady zviditeľni pre viac ako milión zákazníkov!

- možnosť pracovať remote alebo práca v office v Bratislave
- team skúsených profesionálov
- ďalšie benefity budú špecifikované na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je spoločnosť pôsobiaca v D2C e-commerce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť a skúsenosti s JavaScript, React, HTML5, CSS3
- skúsenosti s Git
- záujem o nové front-end technológie a neustály osobný rozvoj
- kreativita a flexibilita

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4066323  Megjelentetés dátuma: 25.6.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac