Obchodný manažér pre program Fleet

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníka zodpovedného za fungovania Fleet oddelenia pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorý by nám pomohol rozbehnúť tento program a posunúť ho na vyššiu úroveň.

Náplň práce
• Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• Dohadovanie si stretnutí s majiteľmi firiem, finančnými manažérmi, alebo pracovníkmi zodpovednými za vozový park spoločnosti
• Úzka komunikácia s s technickým oddelením Fleet programu, marketingovým oddelením a manažmentom spoločnosti
• Nastavovanie programu podľa aktuálnej situácii na trhu

V súvislosti s projektovým riadením projektu Fleet:
• Príprava marketingových kampaní
• Komunikácia s Fleet oddelením
• Komunikacia s obchodným oddelenim
• Zodpovednosť za fungovanie oddelenia Fleet
• Zodpovednost za profitabilitu oddelenia

• Práca v úspešnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu
• PP na dobu neurčitú
• Mesačný bonus
• Ročný finančný bonus
• Služobný automobil, notebook a mobil aj na súkromné účely
• Príspevok na zdravú výživu
• Platené voľno
• Rôzne akcie aj pre členov rodiny
• Zľava na nákup tovaru na osobné motorové vozidlá

Vaše žiadosti so životopisom zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť, pre ktorú pozíciu obsadzujeme patrí medzi významného dovozcu a distribútora náhradných dielov pre automobily.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti na podobnej pozícii, prípadne z prostredia operatívneho leasingu
• Skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Prozákaznícky prístup
• Výborné prezentačné a komunikačné schopnosti

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4060331  Megjelentetés dátuma: 2.6.2022  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac