IT support vo výrobnom závode

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac(od 1500€/brutto + mesačný bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, globálnu zdravotnícku spoločnosť, hľadáme IT špecialistu, ktorý má už dosť práce z domu a rád by bol v centre diania. Ak si už robil IT support, komunikuješ a pomáhaš rád (v teréne), ovládaš anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, si ten, koho hľadáme!

Tvojou náplňou práce by bolo aj:

- zabezpečenie správneho chodu IT zariadení, zabezpečenie a koordinácia nových IT zariadení
- podpora a školenie používateľov MS Office
- telefonická podpora počas pracovnej doby spoločnosti
- spolu s IT tímom podporovať a koordinovať školenia koncových používateľov, úprava a vytváranie profilov
- vytvorenie a údržba databázy, podpora všetkým používateľom IT zariadení
- spolupráca s medzinárodným IT tímom na zabezpečení stability a efektívnosti siete
- údržba dochádzkového systému, aktualizácie a školenia pre používateľov

- flexibilná pracovná doba
- firemné akcie
- permanentky na športové aktivity a iné
- extra platené voľno nad rámec zákona
- mladá, perspektívna, rozvíjajúca sa spoločnosť
- zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- práca v jednozmennej prevádzke

Informácie o výberovom konaní

Vaše CV mi posielajte v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Globálna zdravotnícka spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

IT support, technická podpora

- Požadovaná je predchádzajúca pracovná skúsenosť na podobnej alebo rovnakej pozícii
- Ochota pracovať priamo vo výrobnom závode
- Skúsenosti s tvorbou a správou databáz
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Microsoft Acces, Microsoft Office Word, Excel – pokročilá úroveň
- Schopnosť prioritizácie
- Komunikačné schopnosti, tímová práca
- Pro-aktívny a iniciatívny prístup

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4043982  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac