Rozpočtár pre stavebnú spoločnosť

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Od 1 500 EUR/mesiacV prípade seniorného kandidáta sa samozrejme mzda pohybuje na vyššej úrovni.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého tímu hľadáme nového rozpočtára / rozpočtárku. Náplňou práce bude:

* komplexné zostavovanie cenových ponúk
* spracovávanie výkazov výmer a rozpočtov k PD
* spracovávanie cenových kalkulácií
* spracovávanie harmonogramu výstavby
* tvorba návrhov optimalizácií stavebných konštrukcií
* riadenie dopytov cenových ponúk od subdodávateľských firiem
* spolupráca pri tendroch dodávateľských realizačných firiem
* v prípade potreby / záujmu účasť na obhliadkach oceňovaných zákaziek
* podpora pri rokovaniach na výberových konaniach

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* anglický alebo nemecký jazyk výhodou
* sš / vš vzdelanie stavebné
* zmysel pre detail
* orientácia na čísla

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4030998  Megjelentetés dátuma: 17.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac