Nastavovač vstrekolisov

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výmena, nastavenie a optimalizácia nástroja (formy) a pravidelná údržby výrobných zariadení.
Kontrola kvality a stabilita vyrábaných dielov, strojov, foriem, robotov a ich častí
Samokontrola vykonávaných prác podľa predpísaného postupu
Nastavovanie a kontrola technologických parametrov na vstrekolisoch
Podieľanie sa na znižovaní nákladov navrhovaním riešení týkajúcich sa vstrekovacích procesov a efektivity

Vybraní uchádzači sa benefity dozvedia na pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s nastavovaním strojov
Zodpovednosť

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4025056  Megjelentetés dátuma: 25.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac