Hlavný účtovník/ čka

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného odborníka na pozíciu Hlavný účtovník/čka. Majte na zodpovednosť vedenie podvojného účtovníctva, daní a finančných transakcií.

Vašou úlohou bude:

* analýza účtovných postupov
* účtovanie majetku, záväzkov, pohľadávok, finančných účtov, interných dokladov, pracovných ciest a podobne
* účtovanie bankových výpisov, príprava prevodových príkazov
* zodpovednosť za uzávierky
* spracovanie daňových priznaní
* riadenie a koordinovanie IFRS a štatutárny audit
* príprava dokladov finančného oddelenia a rozvoja ľudí

* stabilné zázemie v medzinárodnej spoločnosti
* flexibilný pracovný čas
* možnosť práce z domu
* možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, účtovné

* prax v obdobnej pozícií
* komplexné účtovníctvo
* prax vo výrobnej spoločnosti
* skúsenosť s programom SAP
* anglický jazyk na pokročilej úrovni slovom i písmom

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4024903  Megjelentetés dátuma: 1.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac