Manažér mzdového oddelenia

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/ Dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac( navýšenie závisí od Vašich individuálnych skúseností - sme otvorení diskusii a radi sa dozvieme o Vašich očakávaniach)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborníka v oblasti personalistiky a mzdových procesov.

Ako Manažér/ka pre mzdové a personálne oddelenie budete mať na starosti vedenie a koordinovanie zvereného tímu mzdových účtovníčiek.

Na zodpovednosť budete mať:

- vedenie a koordinovanie tímu
- vedenie komplexnej mzdovej agendy
- dohľad a zabezpečenie správnosti mzdových procesov, dokumentov, archivácie a pod.
- sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti
- pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov
- priamy reporting a úzka spolupráca s HR managerom
- spracovávanie a kontrola dochádzky
- evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy

- stabilné postavenie zamestnávateľa
- možnosť odborného rastu
- korektný a profesionálny prístup k zamestnancom
- nárok na dovolenku nad rámec zákona
- systém zamestnanecných výhod a benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti zdravotníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- predchádzajúce skúsenosti na manažérskej pozícií
- flexibilný, otvorený prístup
- dobré organizačné schopnosti
- skúsenosť s vedením personálneho oddelenia
- znalosť postupov mzdovej agendy
- skúsenosť s vedením, motivovaním, hodnotením podriadených
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B1 +

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4020071  Megjelentetés dátuma: 16.3.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac