Projektový manažér pre automotive (strojárska výroba)

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Od 2 500 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností a seniority

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za správu, vedenie projektu a projektového tímu s dodržaním časového plánu projektu
• Spracovanie technickej dokumentácie
• Kontrolovanie kvality vykonaných prác
• Spolupráca na určení nápravných opatrení
• Zodpovednosť za dosiahnutie stanovených cieľov projektu
• Dopytovanie a objednávanie rôznych strojných a technických zariadení, iné vybavenie,
• Vyhodnocovanie projektu a reporting
• Plánovanie a aktualizácia layoutu
• Komunikácia s prenajímateľom haly za účelom zabezpečenia optimálnych pracovných podmienok
• Zabezpečenie inštalácie technických zariadení a ich odovzdanie do prevádzky za splnenia všetkých zákonných požiadaviek a požiadaviek BOZP
• Vyhľadávanie a implementovanie Saving-ov

Benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je medzinárodná automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• SŠ/VŠ technického smeru
• Minimálne 3 - ročné skúsenosti s vedením projektov
• Znalosť nemeckého alebo annglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Predchádzajúca skúsenosť vo výrobnej/strojárskej spoločnosti nevyhnutná
• Znalosť SAP

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4006500  Megjelentetés dátuma: 19.11.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac