Process Engineer - automotive

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacod 1800€ brutto (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za tvorbu technologických postupov, optimalizáciu výrobných procesov a ich zavádzanie do výroby
• Správa technických špecifikácií a postupov vo výrobe, znižovanie výrobných nákladov
• Spolupráca pri koordinácii nových technologických projektoch
• Spolupráca s oddelením kvality pri analýze príčin chybovosti a vykonávanie náhradných opatrení
• Zavádzanie nových metód, procesov a projektov vo výrobe pri dodržaní kvality produkcie a bezpečnosti práce
• Vedenie tímu ľudí

• Všetky benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je medzinárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• SŠ alebo VŠ s technickým zameraním (strojárstvo)
• Vítaná je znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
• Skúsenosti na podobnej pozícii nevyhnutnosťou
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
• Znalosť SAP
• Technické myslenie, zodpovedný prístup, samostatnosť

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4006482  Megjelentetés dátuma: 15.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac