Office Coordinator

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacod 1600€ brutto (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného tímu hľadáme šikovnú a spoľahlivú asistentku, ktorá si vie spraviť vo veciach poriadok a rada by sa stala súčasťou mladého a dynamického kolektívu.

Náplň práce:
- administratívna podpora spoločnosti
- zhromažďovanie podkladov pre účtovníctvo
- spracovanie došlých a vystavovanie odoslaných faktúr
- koordinácia nájomného bývania pre dočasne outsourcovaných zamestnancov
- komunikácia s domácimi a zahraničnými dodávateľmi
- spolupráca s marketingovým oddelením
- zabezpečenie kancelárskeho vybavenia
- organizácia služobných ciest
- správa údajov a štatistík
- ďalšie aktivity podľa potreby

- práca v príjemnom prostredí v centre mesta
- teambuildingy, školenia,
- flexibilná pracovná doba
- homeoffice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme do nášho interného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť na administratívnej pozícii min. 3 roky
- výborné organizačné schopnosti,
- samostatnosť a zodpovednosť
- multitasking, time management
- komunikatívna úroveň angličtiny podmienkou
- pokročilá úroveň práce s MS Office
- tímový duch a zmysel pre humor
- vodičský preukaz B

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4000647  Megjelentetés dátuma: 21.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac