Stavbyvedúci pre úspešnú nadnárodnú spoločnosť

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac(finálna suma závisí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Stavbyvedúceho pre úspešnú nadnárodnú spoločnosť.

Miesto práce je v Bratislave.
Hlavnou náplňou práce bude najmä :
- dodržiavanie postupnosti prác podľa projektovej dokumentácie a technologického postupu
- plnenie dohodnutého harmonogramu a jeho pravidelná aktualizácia
- koordinácia prác dodávateľov na stavbe
- rozdelenie úloh majstrom a dodávateľom
- dohliadanie na kvalitu uskutočnených prác
- kontrola odpracovaných hodín podriadených pracovníkov
- dodržiavanie predpisov bezpečnosti práce

- možnosť byť súčasťou zaujímavých projektov,
- odborné školenia a vzdelávanie,
- Multisport karta,
- možnosť home office,
- flexibilná pracovná doba,
- rôzne príspevky a odmeny,
- ďalšie benefity spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- minimálne 5 ročné skúseností na pozícii Stavbyvedúci
- technicko - funkčné zručnosti, tvorivosť, znalosť legislatívy vedenia stavebného denníka
- skúsenosť s riadením projektov a financií
- znalosť zásad BOZP, ochrany životného prostredia a požiarnej ochrany
- základy pracovného práva
- kontrola výkonu práce podľa normatív

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3978188  Megjelentetés dátuma: 29.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac