Zvárač s možnosťou zárobku až do 1300 EUR a s ubytováním zdarma

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
830 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 830 EUR/Mesiac + príplatok za prácu v rizikovom prostredí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie v súlade s technickou dokumentáciou
- kontrolovanie kvality zvarov pomocou zváracích mierok
- príprava materiálu a súčiastok na zváranie

Bohatý balík zamestnaneckých výhod bude predstavený kandidátom na osobnom pohovore

Jedna sa o prácu v rizikovom prostredí na trojzmennú prevádzku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je svetovým lídrom v oblasti elektrotechniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- prax vyhodou
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3966492  Megjelentetés dátuma: 17.11.2020  Alapbér (bruttó): 830 EUR/mesiac