Lakovač s možnosťou zárobku až do 950 EUR a s ubytováním zdarma

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
880 - 950 EUR/mesiacZákladná mzda 880 EUR/Mesiac + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie a manipulácia so súčiastkami pred a po nátere
- kontrola dielov pred lakovanim
- Natieranie a striekanie komponentov práškovou technológiou
- finálna montáž

Bohatý balík zamestnaneckých výhod bude predstavený kandidátom na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o fyzicky náročnu prácu v trojzmennej prevádzke

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je svetovým lídrom v oblasti elektrotechniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii výhodou
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3965790  Megjelentetés dátuma: 17.11.2020  Alapbér (bruttó): 880 EUR/mesiac