Tímlíder skladu

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Lipany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie a riadenie logistických procesov a pracovníkov logistiky (príjem materiálu, interná logistika, expedícia)
Zodpovednosť za plnenie KPI cieľov (vizualizácia, evidencia, nápravné opatrenia, akčné plány)
Plánovanie počtu zamestnancov (absencie, dovolenky, tréningy, školenia)
Zabezpečovanie efektívnosti logistických procesov a efektívneho využitia pracovného času podriadených
Proaktívne riešenie vzniknutých problémov v rámci skladu a internej logistiky
Analýza a nastavovanie procesov v rámci skladu a internej logistiky
Analýza, návrh a optimalizácia pracovných postupov v rámci prípravy tovaru s cieľom zlepšiť produktivitu práce
Reporting
Udržiavanie správnych údajov produktov a skladových lokácií v databáze ERP – Dynamics Navision
Zisťovanie rozdielov v ERP a oprava chýb
Dodržiavať a kontrolovať pracovnú disciplínu a morálku na pracovisku
Hodnotiť kvalitu a výkon práce podriadených pracovníkov
Spracovávať mzdové podklady
Zodpovedať za odborné zaškolenie pracovníkov
Dodržiavanie stanovených termínov
Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a PO
Zodpovednosť za čistotu a poriadok na pracovisku
Vytvárať dobre pracovné vzťahy na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našim klientom je významný výrobca v Prešovskom kraji

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

logistika, sklad

- samostatnosť, proaktivita, zodpovednosť
- schopnosť vedenia tímu

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3963890  Megjelentetés dátuma: 8.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac