Sales manažér pre transport

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 000 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v oblasti transportu
- kontakt s potencionálnymi klientmi pre export - import z/na Slovensko, ČR,Rakúsko, Maďarsko, Taliansko...)
- zodpovednosť za Nemecký trh a Benelux
- komunikácia s klientmi

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie

V prípade, ak Vás ponuka zaujala, zašlite prosím Váš životopis v anglickom / nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pozíciu obsadzujeme pre Slovenskú spoločnosť zaoberajúcou sa lokálnou a medzinárodnou dopravou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Logistika / obchod

Počet rokov praxe

5

- Nemecký a Anglický jazyk na úrovni C1
- komunikatívnosť, samostatnosť, ochota cestovať v rámci možností opatrení
- skúsenosti s logistikou (transport)
- práca v Južnom Nemecku z dôvodu pokrytia trhu

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3963883  Megjelentetés dátuma: 9.11.2020  Alapbér (bruttó): 4 000 EUR/mesiac