Stavbyvedoucí pro dopravní stavby (zemní práce nebo mosty)

Edgar Baker s. r. o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 55 000 EUR/měsícFinální základná hrubá mzda závisí na zkušenosti uchazeče. Ke mzdě přisouchají měsíční prémie a roční prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odpovědnost za stavbu - realizace stavebních prac, dodržování harmonogramu prac, odpovědnost za kvalitu stavby a dodržovaní technologických postupů
- dodržování správného plánovaní postupů stavebních prací
- zajištění projektové a realizační dokumentace zakázek
- včasné odovzdávaní dokladů k fakturaci a měsíční závěrce
- koordinace subdodavatelů, spolupráce při výběru subdodavatelů
- zabezpečení provádených činností v souladu se smlouvou o Dílo
- dodržování platné legislativy a interních předpisů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v stabilní společnosti
- služební automobil
- služební telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Našim klientom je stabilní stavební společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Stavební

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Základy

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

stavbyvedoucí

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti jako stavbyvedoucí pro dopravní stavby - hledáme stavbyvedoucí pro zemní práce a také pro mosty na dálnici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme profesionální HR společnost se zaměřením na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting.
Členové našeho týmu mají dlouholeté zkušenosti s výběrem kandidátů především pro výrobní, stavební, finanční, IT a obchodní společnosti.
Našimi největšími hodnotami jsou 100% kvalitní servis, zaručená zpětná vazba a lidský přístup od našich konzultantů.
ID: 3916720  Megjelentetés dátuma: 2.10.2020  Alapbér (bruttó): 55 000 EUR/měsíc