Manažér Logistiky

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Banovce Nad Beravou
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacMožnosť získať 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sledovať, vyhodnocovať a optimalizovať procesy v logistike;
Zabezpečovať plynulosť všetkých logistických procesov;
Riadenie tímu podriadených;
Zodpovednosť za rozvoj svojho tímu ako i za dosiahnutie obchodných cieľov;
Reportovanie nadriadenému;
Riešenie operatívnych úloh a poskytovať podporu podriadeným pracovníkom;
Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi, riešenie prípadných nezhôd za účelom minimalizovania nákladov;
Riešenie špeciálnych požiadaviek vybraných dodávateľov – inventúry, info o skladovej zásobe podľa požiadaviek na dennej/mesačnej báze;
Zodpovedať za objednávky, plány dodávok, skladové hospodárstvo a optimalizáciu skladových zásob;
Dohľad nad inventúrou;
Spolupráca s ostatnými oddeleniami;
Zodpovedať a dodržiavať BOZP, PO a štandardy podľa predpisov na pracovisku;

Príplatok na cestovanie;
Dochádzkový bonus vo výške 50€;
Príplatky nad rámec zákonníka práce;
Školenia a možnosť odborne sa rozvíjať;
Práca v príjemnom kolektíve;
Stabilita nadnárodnej spoločnosti;
Firemné akcie;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Znalosť SAP je podmienkou;
Skúsenosť v automotive na obdobnej pozícii je podmienkou;
Nemecký jazyk podmienkou, anglický jazyk výhodou;
Zodpovednosť, flexibilita, schopnosť riešiť problémy samostatne,
Tímový hráč;

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3875483  Megjelentetés dátuma: 20.2.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac