Sales & Account Manager- EMEA region- bankovníctvo

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacod 2500€ btt. Výška základnej mzdy bude odvodená od odborných skúseností, znalostí a zručností; Success fee z uzavretého obchodu; Polročné bonusy podľa dosiahnutých cieľov;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za samostatné vyhľadávanie a získavanie zákaziek ako aj rozvíjanie obchodných prípadov;
Budovanie a udržiavanie kvalitných vzťahov s klientmi;
Záujem o trendy na trhu a znalosť konkurenčného prostredia;
Spolupráca na tvorbe ponúk, prípadná negociácia;
Vedenie obchodných rokovaní a prezentácií pre nových a existujúcich klientov;
Cestovanie v rámci EMEA regiónu;

Auto na pracovné účely (limit na súkromné účely je predmetom dohody);
Rôznorodá práca na domácich a zahraničných projektoch;
Práca v mladom a dynamickom tíme;
Flexibilná pracovná doba;
Podpora vzdelávania;
Možnosť čerpať Home Office a Sick Days;
Príspevok do DDS;
Ostatné benefity;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Bankovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Organizačné schopnosti;
Analytické myslenie;
Nekonfliktný spôsob riešenia problémov, orientácia na hľadanie riešení a dosahovanie cieľov;
Potenciál vzdelávať sa, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť;
Výrazná schopnosť presadiť sa u zákazníka;
Výborné obchodnícke a prezentačné zručnosti;
Odolnosť voči stresu;
Pozitívne myslenie, priateľská osobnosť;
Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnom i ústnom prejave;
Proaktívny prístup;
Samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky;
Logické myslenie vďaka čomu si viete prácu zefektívniť;

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3868482  Megjelentetés dátuma: 16.3.2020  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac